فرم پیش بینی بازی ریور پلات در مقابل فلومیننس ترکیب غول های آرژانتین

فرم پیش بینی بازی ریور پلات در مقابل فلومیننس ترکیب غول های آرژانتین

پیش بینی بازی ریور پلات در مقابل فلومیننس

ریور پلات عصر سه شنبه میزبان فلومیننزه اسـت و می‌داند کـه یک تساوی برای کسب یک امتیاز در شانزدهم نهایی کوپا لیبرتادورس کافی اسـت .با این حال ؛ شکست برای غول هاي‌ آرژانتین می‌تواند حریفان خودرا کـه یک امتیاز از رهبران گروه D فاصله دارند و اتلتیکو جونیور را ترک کند.پیش بینی بازی ریور پلات در مقابل فلومیننس رابا توجه بـه مطلب و نیز آموزش طریقه تکمیل فرم پیشبینی فوتبال انجام دهید.

 

پیش نمایش بازی

با داشتن 20 بازیکن آزمایش ویروس کرونا و نداشتن دروازه بان در اختیار ؛ River Plate بـه نظر می‌رسید کـه قبل از بازی با Sante Fe پنهان می‌شود.

 

با این حال ؛ شاگردان مارسلو گالاردو یکی از بهترین نتایج تاریخ این رقابت ها را بـه ثمر رساندند ؛ در شش دقیقه اول دو گل بـه ثمر رساندند و قبل از این‌که پیروزی 2-1 با هافبک انزو پرز را حفظ کنند ؛ دو گل بـه ثمر رساندند .

 

در حالی کـه باید دید آیا با بازگشت چندین بازیکن اصلی ؛ Los Millonarios تقویت خواهد شد یا خیر ؛ گالاردو با دیدن هر یک از 20 عضو تیم برای این مسابقه خوشحال خواهد شد.

 

اگر چه قبل از این مسابقه نباید فرم آن ها درنظر گرفته شود ؛ اما ریور پلات در سه مسابقه از 9 مسابقه آخر خود در همه ی مسابقات برتری داشته اسـت.

فرم پیش بینی بازی ریور پلات در مقابل فلومیننس ترکیب غول های آرژانتین

فرم پیش بینی بازی ریور پلات در مقابل فلومیننس

علیرغم عدم لذت بردن از بهترین فصل حضورش در صحنه داخلی ؛ دو گل از چهار گل جولیان آلوارز دراین مسابقات وجوددارد.تا جایی کـه بـه فلومیننسه مربوط میشود ؛ شکست غافلگیرکننده آن ها در خانه مقابل اتلتیکو جونیور باعث شده اسـت کـه بـه نظر می‌رسد یک مکان احتمالی در مرحله یک شانزدهم نهایی باشد.

 

با داشتن رکورد رو در رو اتلتیکو جونیور ؛ تنها موفقیت در آنتونیو وسپوسیو لیبرتی در استادیوم مونومنتال جایگاه آن ها را در مرحله حذفی تضمین میکند.تیم راجر ماچادو در 11 مسابقه بدون شکست شکست خورده بود ؛ اما انها برای نخستین بار از ابتدای ماه مارس متحمل شکستهای پی در پی شده اند.

 

فلومیننسه نیز 10 دیدار را بدون نگه داشتن کلین شیت پشت سر گذاشته اسـت ؛ کـه درصورت پیشرفت بیشتر ممکن اسـت نیاز بـه تغییر باشد.

 

اخبار تیم

تنها با فاصله 5 روزه بین وسایل سانتافه و این وسیله ؛ ممکن اسـت گالاردو پیدا شود کـه وادار اسـت یک River River Plate XI مشابه را انتخاب کند.اگر دروازه بان قادر بـه بازی باشد ؛ پرز بـه طور طبیعی بـه موقعیت خارج از زمین برمی گردد ؛ اما گالاردو ممکن اسـت آماده باشد تا با همان تیم بماند.

 

با این حال ؛ او پس از این‌که آخرین دفعه تعویض در معرض نباشد ؛ از بازیکنان ناامید خواهد شد تا نیمکت ذخیره ها را پر کنند.در همین حال ؛ ماچادو پس از اجراهای اخیر ؛ تغییرات زیادی را در تیم فلومیننس خود درنظر خواهد گرفت.جوان کیکی را می‌توان در جناح راست نگه داشت ؛ اما ممکن اسـت ننه در نقش عدد 10 بـه خوان کازارز ارجح باشد .

 

آبل هرناندز همچنین پس از گلزنی بـه عنوان بازیکن تعویضی مقابل اتلتیکو جونیور انتظار دارد جانشین فرد در خط حمله شود.

فرم پیش بینی بازی ریور پلات در مقابل فلومیننس ترکیب غول های آرژانتین

ترکیب ابتدایی احتمالی River Plate:

پرز؛ لکاندا ؛ میدانا ؛ مارتینز ؛ کاسکو ؛ کاراسکال ؛ پنا ؛ پارادلا ؛ آنگیلری ؛ آلوارز ؛ مونتانا

 

ترکیب احتمالی Fluminense:

Felipe؛ کالگری ؛ نینو ؛ کلارو ؛ بارسلوس ؛ فیلیپه ؛ مارتینلی ؛ کیکی ؛ ننه ؛ هنریکه ؛ هرناندز

 

پیش بینی : River Plate 1-1 Fluminense

با توجه بـه همه ی چیزهایی کـه عصر سه شنبه در معرض خطر اسـت ؛ تماس با این گزینه دشوار اسـت. با این وجود ؛ ریورپلات عادت کرده کـه دراین گروه تساوی انجام دهد و هیچ دلیلی نمی‌بینیم کـه انها مقابل فلومیننس ضبط کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید