ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از حواشی تا واقعیت (+عکس)

ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از حواشی تا واقعیت (+عکس)

ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو

امیر تتلو یکی از رپر هاي‌ مشهور ایرانی در ترکیه اسـت کـه بسیار در ایران طرفداران ویژه اي هم دارد و همون طور کـه در جریان هستید سحر قریشی هم بسیار بازیگر موفقی در ایران بوده اسـت در ادامه با ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از حواشی تا واقعیت «+عکس» سایت هاتم بت را دنبال کنید. 

 

عکس های لو رفته از امیر تتلو و سحر قریشی 

امیرحسین مقصودلو با نام صحنه اي امیر تتلو متولد 31 شهریور 1366 در مجیدیه تهران اسـت.امیر با توجه بـه وضعیت شغلی پدرش، دوره ابتدایی را در رشت گذراند، اما پس از چند سال دوباره بـه تهران نقل مکان کرد و بـه دلیل وضعیت مالی خانوادگی تصمیم گرفت هم زمان بـه کار و تحصیل بپردازد.از 14 تا 16 سالگی دریک کارگاه نجاری مشغول بـه کار بودو سپس از 16 تا 18 دریک خواربار فروشی بـه کار ادامه داد.

ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از حواشی تا واقعیت (+عکس)

پس از پایان دبیرستان شروع بـه دنبال کردن عشق بـه زندگی خود کـه موسیقی بود، کرد.آغاز فعالیت هاي‌ هنری او هم زمان با دیگر پیشتازان موسیقی زیرزمینی ایرانی مانند پیشگام، توحی، ابلیس بود.

 

علاقه ی تتلو به موسیقی

«بورو از پیشه من»؛ «گربه صفت» و «1001 شب» در ان زمان موزیک هاي‌ محبوب او بودند کـه پس از مدتی تصمیم گرفت موسیقی خودرا محبوب تر کند وتوانست توجه پیروان این سبک موسیقی را از خوانندگان لس آنجلسی معطوف کند. بـه موزیک هایشموفقیت شگرفی کـه «وای کـه چه حالی» و «یکی بهش زنگ بزنه» بـه دست آوردند، موقعیت امیر را بـه عنوان سلطان R&B ایرانی تثبیت کرد.

 

مدتی در شهر دبی بـه فعالیت خود ادامه می داد اما دوباره بـه سرزمین مادری خود ایران بازگشت و جدی‌تر از همیشه بـه فعالیت خود ادامه داد.
سبک موسیقی او ترکیبی از موسیقی پاپ، آر اند بی و رپ اسـت کـه او ان را تاتالیتی نامید. «مغزه در رفت»؛ «هسه معمولی» و «الو2» از شاهکارهای او در سبک منحصر بـه فردش، تاتالیتی اسـت.

 

ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از حواشی تا واقعیت «+عکس»

طبق سوابق ما، امیر تتلو احتمالا مجرد اسـت و قبلا نامزد نکرده اسـت. از دسامبر 2021؛ امیر تتلو با کسی قرار نمی گیرد.حقایق و چیزهای بی اهمیت
امیر در فهرست محبوب ترین خواننده هاي‌ رپ قرار گرفت. همچنین در فهرست نخبگان سلبریتی هاي‌ مشهور متولد ایران قرار دارد. امیر تتلو در 21 سپتامبر هر سال تولد خودرا جشن می‌گیرد.

ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از حواشی تا واقعیت (+عکس)

سحر قریشی در فیلم دریا شایعه ازدواج مجدد او بـه گوش میرسد. سحر قریشی می‌گوید کـه متولد 6 دی 1366 در تهران اسـت. سحر قریشی یک برادر کوچک تر بـه نام سپهر دارد. او پس از بازی در نقش یلدا در سریال دلنوازان بـه شهرت رسید و با داریوش عزتی ازدواج کردند. اما بعد از مدتی طلاق گرفتند.

 

سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون بـه تازگی عکسی منتشر کرده اسـت کـه شایعات ازدواج مجدد وی را بـه راه انداخته اسـت. البته این شایعه مدتی بعد تکذیب شد.

 

همین عکس و متن کافی بود تا شایعه ازدواج مجدد این بازیگر جوان منتشر شود اما نکته اینجاست کـه این عکس مربوط بـه نقش قریشی در فیلم دریاکنار اسـت و واقعیت خارجی ندارد.

 

بیوگرافی سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون

بیوگرافی سحر قریشی میگوید کـه متولد 6 دی 1366 در تهران اسـت. او یک برادر کوچک تر بـه نام سپهر دارد. او پس از بازی در نقش یلدا در سریال دلنوازان بـه شهرت رسید و با داریوش عزتی ازدواج کردند. اما بعد از مدتی طلاق گرفتند.اما این ازدواج فقط یکسال بـه طول انجامید. نخستین بازی سحر قریشی در فیلم لژ و لج بازی بـه کارگردانی سید مهدی برقعی بود.

ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از حواشی تا واقعیت (+عکس)

دوستی سحر قریشی و سمانه پاکدل

سحر قریشی درباره رفاقتش با سمانه پاکدل می‌گوید: اگر بخواهم سمانه را تعریف کنم، حرف هاي‌ زیادی برای گفتن دارم… صمیمانه ترین حرفی کـه می‌خواهم بگویم این اسـت کـه اگر پدر خانواده اي بودم کـه یک پسر داشت، یقیناً حتما می توانستم بگویم. سمانه را بـه زور گرفتم برای پسرم چون سمانه خیلی خانه دار اسـت، بارها پیش آمده کـه خیلی ناراحت شدم.

 

و ساعت 4 صبح بـه سمانه زنگ زدم.سمانه خیلی زود بـه دنبال من آمد و بـه امامزاده صالح «ع» در میدان تجریش رفتیم و آنجا تا توانستیم با هم گریه و زاری کردیم و بـه خانه برگشتیم.

 

من و سمانه خون نیستیم ولی همدلیم. سمانه تنها همکاری اسـت کـه دراین مدت فعالیت توانستم بـه او اعتماد کنم و ناگفته هاي‌ زندگی ام را بـه او بگویم و مطمئنم این راز را فقط من و سمانه میدانیم. رازی کـه بـه سمانه می‌گویم مطمئنم حتی اگر از هم جدا شویم از زبان دیگری نمیشنوم.

 

میتوانم سعی کنم آدم شادی باشم و آدم هاي‌ شاد را دور خودم جمع کنم و سمانه یکی از بهترین آدم هاي‌ شاد اسـت. بـه خاطر ضرباتی کـه در زندگی خوردم تصمیم گرفتم زیاد جدی نگیرم و مردم را فانتزی ببینم و سمانه از نظر فانتزی من عروس زیبایی اسـت.

ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از حواشی تا واقعیت (+عکس)

من خیلی سمانه را سفید میبینم، نه خاکستر، فقط سفید. گاهی برای او مثل یک برادر بزرگ تر احساس می‌کنم. من غیرت خاصی بـه سمانه دارم.

 

هیچ لذتی بالاتر از خوردن نیست!

بیوگرافی سحر قریشی می‌گوید من رژیم دارم و ژن چاقی از پدر و مادرم دارم. قد من 170 سانتی متر و وزنم 58 کیلو گرم اسـت اما خیلی مراقب وزنم هستم. زمانی زیاد ورزش می‌کردم اما همین حالا وقت ندارم و فقط رژیم می‌گیرم و گریه میکنم. من بعد از خوردن زیاد گریه می‌کنم، انگار هیچ لذتی در دنیا بالاتر از خوردن نیست.

 

باید بگویم کـه نه تنها نگاه اعضای خانواده، بلکه نگاه همه ی نسبت بـه من نیز تغییر کرده و انتظاراتشان از من بسیار بالا بوده اسـت. حتی در انتخاب نقش ها و کارهایی کـه بازی میکنم، خیلی از من انتقاد می‌کنند .

 

و چون شخصیت واقعی من را می شناسند، وقتی خبری حاشیه اي از من منتشر میشود، چه در کار و چه در خارج، واقعاً از من انتقاد میکنند.مثلا چرا فیلمی را بازی کردید کـه این بازخورد منفی را دارد و برای شـما حاشیه ساز اسـت و البته بـه کارهای خوب تشویق میکنند اما بیشتر از بد صحبت می‌کنند.

ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از حواشی تا واقعیت (+عکس)
ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از حواشی تا واقعیت «+عکس»

امروز کـه با خانواده بیرون می‌روم، مادرم بیشتر بـه فکر علایق و عکس العمل هاي‌ مردم عادی اسـت، اما گاهی خیلی ناراحت و خسته میشود. مثلا وقتی برای شام بـه رستوران می رویم، خانواده‌ام ان‌قدر ناراحت می شوند کـه بلند میشوم تا با مردم عکس بگیرم یا بـه آن ها درود کنم.

 

بـه همین دلیل طبق معمولً زیاد با من بیرون نمیروند یا مثلا نمیتوانم زیاد بـه خانه اقوامم بروم و طبق معمولً تلفنی با انها ارتباط برقرار می‌کنم. این موضوع برای خانواده ام حل شده اسـت، اما هنوز برای خاله، دایی و دایی ام حل شده اسـت. . . یک سوال وجوددارد.

 

متاسفانه چند وقت پیش عروسی پسر عمویم بودو نتونستم برم. دراین نوع مجالس من همیشه با لباس شخصی می‌آیم اما با همه ی این تفاسیر بازهم عکس میگیرند و همین کـه این عکس در فضای مجازی منتشر شود کافی اسـت کـه من رابا مشکلات زیادی مواجه می‌کند.

 

بـه همین دلیل ترجیح می‌دهم شرکت نکنم تا مشکلی برایم پیش نیاید. خانواده من این را درک میکنند، اما عده اي از اقوام از این همه ی توضیحاتی کـه خود و خانواده من بـه آن ها داده اند راضی نیستند.

ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از حواشی تا واقعیت (+عکس)

دیدگاه سحر قریشی به جامعه

متاسفانه عده اي از افراد جامعه ما نگاهی منفی و بدبینانه بـه هنرمند دارند. این کـه ما خیلی پولدار هستیم و زندگی سالمی نداریم! با چند تن از دوستانم بـه حج رفتم ودر آنجا مورد توهین عده اي از هموطنان قرار گرفتم.

 

ما هم مثل بقیه افراد این جامعه برای پولی کـه می‌گیریم سخت کار میکنیم. برخی خیلی آسان بـه خود اجازه می‌دهند کـه بدترین شایعات و تهمت ها را در فضای مجازی انجام دهند.

 

ماجرای رابطه تتلو و سحر قریشی

در پی یک اتفاق عجیب طبق شایعات منتشر شده امیر تتلو و سحر قریشی وارد رابطه شده اند و طبق شایعات قوت گرفته و همینطور گفته میشود امیر تتلو و سحر قریشی قرار اسـت با هم ازدواج کنند . 

ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از حواشی تا واقعیت (+عکس)

شب گذشته سحر قریشی در اینستاگرام خود یوتیوب خودرا باز کرد و بعد از چند ساعت امیر تتلو هم برای حمایت از او لینک یوتیوب سحر قریشی را در یوتیوب اینستاگرام خودش نشان گذاشت و گفت حاج خانوم را فالوو کنید .

 

تقریباً دوهفته گذشته هم سحر قریشی در اینستاگرام خودش در بیو پیج عکس قلب گذاشته اسـت و گفته میشود او با امیر تتلو وارد رابطه ي جدیدی شده اسـت.

ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از حواشی تا واقعیت (+عکس)

ودر اینده عکس هاي‌ بیشتری از این سلبریتی هاي‌ ایرانی قطعا خواهید دید برای ورود بـه سایت شرط بندی امیر تتلو کاقیست کـه بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید. 

دیدگاهتان را بنویسید