45 ترفند بازی پابجی PUBG خوراک گیمرها

45 ترفند بازی پابجی PUBG خوراک گیمرها | کاملا رایگان برد تضمینی100%

بازی پابجی یکی از بازی هاي‌ محبوب مخصوص اندرویدی ها و اي او اس می‌باشد کـه اینروزها جزو محبوب ترین بازی هاي‌ موبایلی انتخاب شده اسـت در ادامه با 45 ترفند بازی پابجی PUBG خوراک گیمرها | کاملا رایگان برد تضمینی100% سایت هاتم بت را دنبال کنید. 

 

روش های برد در بازی پابجی 

«Pocket-lint» – در حال حاضر همه ی در مورد بازی هاي‌ بتل رویال صحبت میکنند و دو مورد هستند کـه دستگاه هاي‌ تلفن همراه را تحت تأثیر قرار داده اند: PlayerUnknown’s Battleground و Call of Duty: Mobile. هردو برند بتل رویال خودرا بـه گیمرها در حال حرکت ارائه میدهند.

45 ترفند بازی پابجی PUBG خوراک گیمرها | کاملا رایگان برد تضمینی100%

برای کمک بـه سرعت بخشیدن بـه سرعت، در این جا چند نکته مهم وجوددارد کـه بـه شـما کمک می کند تا بهترین بازی را در PUBG Mobileانجام دهید.

 

آموزش ثبت اکانت در پابجی

ورود خودرا هوشمندانه انتخاب کنید: می توانید بـه عنوان مهمان بازی کنید، از فیس بوک یا توییتر برای ورود بـه PUBG Mobile استفاده کنید. فیس‌بوک یا توییتر بـه این معنی اسـت کـه باید بـه حساب خود متصل شوید، اما سپس میتوانید داده‌هاي‌ خودرا همگام‌سازی کنید، بنابر این می توانید بدون از دست دادن تمام پیشرفت خود، بـه تلفن یا رایانه لوحی دیگری بروید.

 

تلفن خودرا آماده کنید: PUBG Mobile یک بازی سخت اسـت و گوشی شـما باید در بهترین حالت خود باشد. هر چیزی را کـه بـه ان نیاز ندارید بردارید، از همه ی برنامه‌هاي‌ دیگری کـه ممکن اسـت در پس‌زمینه اجرا می شوند، خارج شوید.

 

صرفه جویی در باتری را خاموش کنید، بهینه سازهای داده را خاموش کنید، حالت شب را برای بهترین تجربه خاموش کنید. شـما می خواهید روشنایی خودکار را خاموش کنید – ممکن اسـت در طول بازی صفحه نمایش را کم نور کند تا بـه خوبی نتوانید ببینید. روشن تر = بهتر اگر حالت بازی دارید، از ان استفاده کنید، زیرا باعث می شود گوشی شـما بهتر کار کند

45 ترفند بازی پابجی PUBG خوراک گیمرها | کاملا رایگان برد تضمینی100%

بررسی اینترنت قبل از ورود به پابجی

در این جا کارهای زیادی نمی‌توانید انجام دهید، اما برای تجربه اي بدون تاخیر، بـه اتصال خوب بـه سرورهای PUBG نیاز دارید. سرعت شبکه خودرا با استفاده از چیزی مانند Speedtest «فروشگاه اپلیکیشن اپل، گوگل پلی» آزمایش کنید و از تلاش برای پخش در زمانی کـه شخص دیگری محتوای 4K را پخش می کند خودداری کنید – ممکن اسـت متوجه شوید کـه بازی با اتصال 5G بهتر از Wi-Fi خانگی شـما اسـت، بنابر این ارزش آزمایش را دارد. .

 

هدفون خودرا وصل کنید: PUBG Mobile صدای فوق‌العاده‌اي دارد و اغلب بلندگوهای تلفن شـما اینکار را انجام نمیدهند. هدفون خودرا وصل کنید تا تجربه اي همه ی جانبه تر داشته باشید – همچنین بـه شـما کمک می کند دشمن نزدیک بـه ان را مشخص کنید.

 

ما 1000 قیمت را در 1000 خرده‌فروش بررسی می کنیم تا کمترین قیمت جدیدی را کـه میتوانیم پیدا کنیم برای شـما بـه دست آوریم. Pocket-lint ممکن اسـت از این پیشنهادات کمیسیون دریافت کند. ادامه این پست را این جا بخوانید.

45 ترفند بازی پابجی PUBG خوراک گیمرها | کاملا رایگان برد تضمینی100%

بررسی صفحه ورود پابجی

وقتی بازی را شروع می کنید، در لابی بارگیری می شوید، جایی کـه می توانید طیف کاملی از تنظیمات را تغییر دهید، نوع بازی خودرا انتخاب کنید، دوستان خودرا سازماندهی کنید، جوایز را مطالبه کنید و موجودی خودرا مدیریت کنید. این بـه سه بخش متمایز تقسیم می شود – بازی، اجتماعی و فروشگاه، تا لابی در هر صفحه کمتر شلوغ شود. تنظیمات بازی از صفحه اصلی «مرکز» در لابی قابل دسترسی اسـت.

 

نحوه تنظیم نرخ فریم: روی فلش بالا در گوشه سمت راست پایین، سپس تنظیمات از منو و سپس گرافیک ضربه بزنید. در این جا نرخ فریم را پیدا خواهید کرد. اگر اوضاع نابسامان بـه نظر می‌رسد، ممکن اسـت بخواهید پایین را انتخاب کنید. اگر گوشی قدرتمندی دارید، افراطی را امتحان کنید

 


بیشتر بخوانید: ماجرای خودکشی امیر تتلو در کنسرت ترکیه + عکس و نظرسنجی


45 ترفند بازی پابجی PUBG خوراک گیمرها | کاملا رایگان برد تضمینی100%

تنظیمات گرافیک پابجی

زمانی کـه برای نخستین بار وارد سیستم می شوید از شـما خواسته می شود، اما می توانید سطح گرافیک PUBG Mobile را نیز برای مدیریت جزئیات تنظیم کنید. همانگونه کـه بیشتر می بینید، بالاتر بهتر اسـت، اما این میتواند بر عملکرد تأثیر منفی بگذارد. با این و نرخ فریم بازی کنید، اگر بازی بدون مشکل اجرا نشد تنظیم کنید – اما مراقب پینگ هم باشید تا مطمئن شوید کـه تاخیر سرور نیست. همچنین یک گزینه “متعادل” وجوددارد – این بازی را روان نگه می دارد و تنظیمات را برای شـما تنظیم می کند.

 

Engage HDR mode

بازهم، این گزینه دربخش گرافیک قرار دارد، اگر چه صادقانه بگویم، تفاوت فاحشی در هنگام درگیر شدن ندیده‌ایم.

 

 زمانی کـه بازی را شروع می کنید، همه ی محتوا دانلود نمی‌شود. برای روان‌تر کردن کارها، برای دانلود سایر موارد زمان بگذارید تا زمانی کـه می خواهید بازی کنید تاخیری در بازی ایجاد نشود. بـه تنظیمات بروید ودر پایین منو «دانلودها» را پیدا کنید. در این جا می توانید شروع کنید، مکث کنید یا پیشرفت عناصر بازی را کـه در حال دانلود هستند بررسی کنید.

 

نحوه تنظیم شبکه هدف: Settings و سپس Scope را باز کنید. در این جا می توانید رنگ کراس را تغییر دهید.تغییر پاشش خون بـه قرمز: بـه کسی شلیک کردید و مه سبزی دیدید؟ اگر میخواهید ان را بـه قرمز تغییر دهید، بـه تنظیمات، تنظیمات جلوه بروید و میتوانید رنگ‌ها را تغییر دهید.

45 ترفند بازی پابجی PUBG خوراک گیمرها | کاملا رایگان برد تضمینی100%

فعال کردن جابجایی سریع دامن 

می توانید گزینه‌اي برای تغییر سریع دامنه بین سلاح‌ها در بازی داشته باشید. در حالی کـه شـما همیشه قادر بـه انجام اینکار در موجودی بوده اید، اگر بـه تنظیمات > دامنه بروید، گزینه “تغییر دامنه سریع” را خواهید دید. این بـه شـما یک ضربه زدن یک دکمه برای تغییر دامنه می دهد. این بدان معناست کـه برای مثال میتوانید ان محدوده 6 برابری را از تفنگ تک تیرانداز خود بـه تفنگ تهاجمی خود بـه سرعت و بـه اسانی منتقل کنید.

 

روشن/خاموش کردن Aim Assist: می خواهید بازی چقدر سخت باشد؟ اگر بـه طور کلی بـه سمت راست اشاره می کنید، «Aim Assist» بـه شـما کمک می کند تا بـه هدف ضربه بزنید. در تنظیمات > اساسی اسـت.

 

از ژیروسکوپ روی تلفن خود برای کمک بـه هدف گیری استفاده کنید: اگر تلفن شـما دارای ژیروسکوپ اسـت، می توانید از حرکت برای حرکت دادن نمای خود در بازی استفاده کنید. بهترین گزینه این اسـت کـه وقتی در محدوده سلاح خود هستید یا از مناظر اسلحه خود استفاده می کنید، بـه ان کمک کنید تا بـه هدف گیری کمک کند -.

 

سپس می توانید بـه جای استفاده از جوی استیک، تلفن را حرکت دهید. وقتی باید سریع تر واکنش نشان دهید، میتواند بسیار سریع تر و طبیعی باشد. بـه تنظیمات > پایه بروید و گزینه زیر ژیروسکوپ را در پایین صفحه پیدا خواهید کرد.

 

نکته برتر: این تنظیمات بازی در بالا را می‌توان در طول بازی تغییر داد، بنابر این می توانید بـه سرعت تغییر دهید و اگر نتایج را دوست ندارید تغییر دهید. با این حال، تغییر سطح گرافیک نیاز بـه راه اندازی مجدد بازی دارد.

45 ترفند بازی پابجی PUBG خوراک گیمرها | کاملا رایگان برد تضمینی100%

نحوه انتخاب لباس ها در پابجی 

شـما با لباس زیر شروع می کنید، اما می توانید لباس ها را در موجودی خود جمع کنید. میتوانید با پول واقعی در فروشگاه لباس بخرید، یا می توانید هنگام بازی با کسب BP و باز کردن جعبه‌ها، قفل لباس‌ها را باز کنید. عده اي از لباس ها موقتی هستند، برخی را باید نگه دارید. همیشه لباس هایي در بازی وجوددارد کـه در حین بازی ان ها را بردارید.

 

چت را خاموش کنید یا میزان صدای میکروفون را تنظیم کنید: PUBG Mobile یک کانال صوتی درون بازی با بازرسی‌هایي برای خاموش کردن میکروفون یا بلندگو برای صدا یا تنظیم سطوح ارائه می دهد. در تنظیمات > صدا، نظارت‌ها را پیدا خواهید کرد.

 

اگر نمیخواهید بـه جبرهای احمقانه گوش دهید، فقط ان را خاموش کنید. پس از شروع بازی، میتوانید میکروفون خود و همچنین صدای سایر بازیکنان را روشن/خاموش کنید. از نسخه 6؛ می توانید یک بازیکن خاص را ساکت کنید، اما نمی‌توانید چت متنی را برای تیم خود خاموش کنید.

 

تغییر بازرسی ها: این یک بزرگ اسـت. PUBG Mobile نظارت هاي‌ مختلفی را برای پیاده روی و وسایل نقلیه ارائه می دهد و می توانید هردو را تنظیم کنید. بـه تنظیمات > بازرسی ها بروید و گزینه ها را پیدا خواهید کرد.

 

تغییر اندازه یا مکان کنترل‌ها

بله، می توانید رابط کاربری درون بازی را نیز سفارشی کنید. در قسمت بازرسی هاي‌ بالا، یک گزینه “سفارشی” وجوددارد. در این جا می توانید طرح‌هاي‌ مختلفی رابا قابلیت تغییر شفافیت نمادها، اندازه و مکان مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنید. فقط قبل از این کـه شروع بـه حرکت انها کنید، کمی بازی را انجام دهید.

45 ترفند بازی پابجی PUBG خوراک گیمرها | کاملا رایگان برد تضمینی100%

ذخیره تنظیمات بازرسی و حساسیت در فضای ابری: می توانید تغییرات خودرا در فضای ابری ذخیره کنید، یعنی می توانید ان‌ها را در دستگاه دیگری دانلود کرده و اعمال کنید.

 

هنگام تغییر طرح‌بندی بازرسی‌ها، گزینه‌هاي‌ ذخیره را می بینید – طرح‌بندی جدید شـما هنگام ذخیره در ابر آپلود میشود. سپس گزینه “اعمال” ان تنظیمات را در همان منطقه در دستگاه دیگری دریافت خواهید کرد. برای حساسیت، گزینه «آپلود در ابر» را در پایین صفحه خواهید دید.

 

تنظیم تفنگ ساچمه اي/کمان صلیبی/تفنگ برای شلیک در هنگام رهاسازی: می توانید انتخاب کنید کـه چند سلاح روی شیر روی نمایشگر شلیک شود یا در زمان رها کردن. ممکن اسـت متوجه شوید کـه وقتی روی هدف ضربه میزنید کمی حرکت می کند، تنظیم رها کردن بـه این معنی اسـت کـه نقطه هدف احتمالاً ثابت تر اسـت. با این حال، زمانی کـه در حال تعمیر هستید، برای اقدام سریع با تفنگ ساچمه اي کمتر سرگرم کننده اسـت.

 

تنظیمات اسلحه ها در بازی پابجی

مدیریت مهمات می‌تواند مشکل باشد. تمام انواع مهمات را در چند دقیقه اول بازی بردارید، تا زمانی کـه مجموعه سلاح هاي‌ خوبی پیدا کنید کـه از ان راضی هستید. شـما باید هر مهمات غیر ضروری را از کیف خود بیاندازید تا فضایی برای وسایل دیگر ایجاد کنید.

 

همچنین پیشنهاد میکنیم مهماتی را کـه رها کرده اید علامت بزنید، در صورتی کـه هم تیمی‌تان ان را مفید بداند. بـه طور مداوم بـه مقدار مهماتی کـه حمل می کنید توجه داشته باشید و همان‌ گونه کـه در بازی پیشرفت می کنید جعبه هاي‌ دشمنان را تاراج کنید. همچنین، مطمئن شوید کـه اسلحه خودرا دوباره بارگیری می کنید تا از تاخیر در میان نبردها پیشگیری کنید.

 

این یک عادت خوب اسـت کـه تاراج خودرا باهم تیمی ها تقسیم کنید. اگر هیچ استفاده اي ندارید، احتکار اقلام فایده اي ندارد، بلکه ان را بـه کسی بدهید کـه واقعاً بـه ان نیاز دارد. آیتم هاي‌ روی زمین را علامت گذاری کنید و بـه هم تیمی ها در مورد انها اطلاع دهید، بـه خصوص اگر مهمات اضافی، دامنه یا شفا پیدا کردید.

 

از بهترین تنظیمات گرافیکی استفاده کنید

PUBG Mobile یک بازی با منابع فشرده اسـت. اکثر گوشی ها و تبلت هاي‌ پرچمدار باید بالاترین سطح گرافیک را بـه شـما ارائه دهند. توصیه ما این اسـت کـه تنظیمات خودرا روی Smooth همراه با حداکثر نرخ فریم موجود برای دستگاه خود تنظیم کنید. در حال حاضر، 90 فریم در ثانیه بالاترین تنظیماتی اسـت کـه گیم پلی را کاملا روان می کند. البته، شـما بـه گوشی یا تبلتی نیاز دارید کـه دارای نمایشگر نرخ تجدید 90 هرتز یا بالاتر باشد. نرخ فریم سریع تر همچنین بـه این معنی اسـت کـه بازی سریع تر بـه دستورات شـما پاسخ می دهد.

45 ترفند بازی پابجی PUBG خوراک گیمرها | کاملا رایگان برد تضمینی100%

هدفون ضروری است

PUBG Mobile چیزی فراتر از درگیری با اسلحه و انفجار اسـت. شـما باید بسیار مراقب دشمنانی کـه در کمین هستند، بـه خصوص آنهایی کـه اردو میزنند، باشید. داشتن یک جفت هدفون خوب تضمین میکند کـه می توانید صدای نزدیک شدن دشمنان رابا پای پیاده یا وسایل نقلیه بشنوید. استفاده از هدفون همچنین میتواند بـه شـما کمک کند تا تصور درستی از شلیک گلوله در نزدیکی داشته باشید تا بتوانید در مورد حمله احتمالی احتمالی هوشیار باشید. علاوه بر این، اگر در حال انجام بازی با دوستان خود برای برقراری ارتباط مؤثر هستید، هدفون ضروری اسـت.

 

تنظیمات صوتی در پابجی

اگر بـه صورت دو نفره یا تیمی بازی می کنید، باید فعالانه باهم تیمی هاي‌ خود ارتباط برقرار کنید. این بازی با دستورات صوتی از پیش بارگذاری شده ارائه می شود کـه می توانید بـه سرعت بـه آن ها دسترسی داشته باشید کـه برقراری ارتباط را راحت تر می کند. عده اي از این دستورات با قابلیت رها کردن نشانگر نیز همراه هستند. اینکار باعث میشود کـه سایر بازیکنان تیم شـما بـه اسانی مکان دشمنان، وسایل نقلیه، اقلام تاراج و غیره را مشخص کنند.

 

البته بهترین و موثرترین راه برای برقراری ارتباط، استفاده از گزینه چت صوتی درون بازی اسـت. قبل از این کـه میکروفون خودرا روشن بگذارید، مطمئن شوید کـه در محیطی پر سر و صدا بازی نمی‌کنید .

 

زیرا میتواند برای بقیه بازیکنان تیم شـما بسیار حواس پرتی باشد. کلیدهایی برای روشن و خاموش کردن سریع میکروفون وجوددارد یا می توانید بـه گزینه «ضربه برای صحبت کردن» اعتماد کنید. علاوه بر این، از قطب نما کـه در بالا قرار دارد استفاده کنید تا دستورات دقیقی بـه خدمه خود بدهید.

 

ما نمی‌توانیم بـه اندازه کافی بر این موضوع تاکید کنیم، اما از نمای سوم شخص بـه خوبی بـه نفع خود استفاده کنید. برای حمله بـه حریفان خود عجله نکنید، در عوض پشت دیوار منتظر انها باشید و اجازه دهید بـه شـما نزدیک شوند

 

. زمانی بـه دشمن خود حمله کنید کـه بیشترین آسیب پذیری را دارند و از موقعیت مکانی شـما بی خبر هستند. یک منحنی یادگیری برای کشتن موثر دشمن با استفاده از نمای سوم شخص وجوددارد. اما هنگامی کـه یک ایده منصفانه داشته باشید، اعتماد بـه نفس انجام یک کلاچ و تکمیل یک تیم کامل را بـه تنهایی بـه دست خواهید آورد.

45 ترفند بازی پابجی PUBG خوراک گیمرها | کاملا رایگان برد تضمینی100%

ترفند شلیک گلوله در پابجی

شلیک پیش از شلیک یا تیراندازی درست قبل از این کـه دشمن را در هدف خود قرار دهید مزایای خودرا دارد. با انجام اینکار، نه تنها زمان واکنش دشمن را برای حمله بـه شـما کاهش می‌دهید، بلکه انتظار می‌رود گلوله هاي‌ شـما سریع تر و موثرتر فرود بیایند. این برای مبارزات از راه دور بهترین اسـت ودر مورد تفنگ هاي‌ تک تیرانداز با پیچ اعمال نمی‌شود.

 

سلاح های کم رتبه در PUBG Mobile

این بازی طیف گسترده اي از سلاح ها را ارائه می دهد و اگر چه برخی ممکن اسـت بی فایده بـه نظر برسند، اما می‌توانند بسیار کشنده باشند. توانایی تفنگ هاي‌ ساچمه اي یا عده اي از SMG ها مانند UZI و UMP45 را دستکم نگیرید. آن ها می‌توانند نجات دهنده شـما در مراحل اولیه بازی باشند.

 

بـه خصوص وقتی می‌دانید کـه یک تک تیرانداز دشمن در اطراف وجوددارد، خودرا افشا نکنید. از گزینه peek استفاده کنید کـه در تنظیمات اولیه موجود اسـت. بـه طور پیش فرض خاموش اسـت، بنابر این مطمئن شوید کـه ان را فعال کرده اید. تنظیمات اضافی برای گزینه peek وجوددارد، بنابر این سعی کنید آن ها را نیز آزمایش کنید.

 

داشتن چشم تیزبین بسیار مهم اسـت. وقتی بازی شروع می شود، همه ی درها بسته می شوند، بنابر این اگر دری را دیدید کـه باز اسـت، بـه این معنی اسـت کـه شخصی آنجا بوده اسـت. شـما می توانید این موضوع رابا بررسی لوت موجود در ان منطقه تأیید کنید.

چگونه سریع بدویم؟

بهترین راه برای دویدن سریع این اسـت کـه سلاح خودرا کنار بگذارید. همچنین می توانید برخی تقویت‌کننده‌ها مانند مسکن‌ها یا نوشیدنی‌هاي‌ انرژی‌زا را برای افزایش سرعت مصرف کنید.

 

منطقه قرمز و منطقه آبی

منطقه قرمز یک منطقه بـه طور تصادفی در نقشه اسـت و باید بـه هر قیمتی از ان اجتناب کرد. تا زمانی کـه منطقه پاک شود، خودرا بپوشانید. در مورد منطقه آبی، دو دایره اول آسیب زیادی وارد نمی‌کنند، بنابر این نترسید. این چند حلقه آخر اسـت کـه باید نگران ان باشید.

 

اسلحه هاي‌ خاصی وجود دارند کـه می‌توان از آن ها برای شلیک یک گلوله بـه جای انفجار یا خودکار استفاده کرد. این بدان معنی اسـت کـه شـما باید دائماً دکمه آتش را بزنید. اکنون ممکن اسـت ناخوشایند بـه نظر برسد، اما در شرایط خاص میتواند مفید باشد، بـه خصوص اگر یک سلاح DMR یا M16A4 داشته باشید.

 

PUBG Mobile امکان انتخاب خودکار موارد را ارائه می دهد. می توانید این ویژگی را از تنظیمات فعال یا غیرفعال کنید و حتی محدودیت مهمات، آیتم هاي‌ بازیابی، پرتاب شونده ها و محدوده ها را تعیین کنید. این میتواند واقعاً مفید باشد زیرا از برداشتن تک تک وسایل روی زمین و صرفه جویی در فضای مهم در کوله پشتی شـما پیشگیری می کند.

 

چه موقع هایی نباید تیرانداری کنیم ؟

اگر بـه شـما شلیک می شود، دریک خط مستقیم بدوید. سعی کنید زیگ زاگ کنید و برای جلوگیري از گلوله ها بـه اطراف بپرید. اگر دشمن از دور بـه شـما شلیک کرده باشد، دراز کشیدن بدترین کاری اسـت کـه می توانید انجام دهید. سعی کنید پوشش داشته باشید و بلافاصله بـه مینی مپ نگاه کنید تا از جهتی کـه عکس گرفته شده اسـت، ایده بگیرید.

 


بیشتر بخوانید: تضمین 100% شکست دادن سایت های شرط بندی در بازی های کامپیوتری


 

PUBG Mobile می‌تواند از ژیروسکوپ گوشی شـما استفاده کند. این منحنی یادگیری دارد، اما هنگامی کـه ان را بـه دست آورید، نظارت بسیار بهتری بر هدف گیری و پس زدن تفنگ خود خواهید داشت. می توانید با رفتن بـه Settings>Basic ان را فعال کنید و با رفتن بـه Settings>Sensitivity ان را تنظیم کنید.

 

داشتن حساسیت مناسب می‌تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. تنظیمات حساسیت متفاوتی برای دوربین، ADS «هدف دید پایین» و ژیروسکوپ همان طور کـه در بالا ذکر کردیم وجوددارد. هر کدام دارای لغزنده هاي‌ مختلفی برای محدوده ها و نماهای دوربین متفاوت هستند. ممکن اسـت در ابتدا کمی سخت بـه نظر برسد، اما می توانید یک تنظیم کلی را انتخاب کنید کـه در بالا موجود اسـت. در نهایت، می توانید ان‌ها رابا بازرسی بهتر بازی، سفارشی کنید.

45 ترفند بازی پابجی PUBG خوراک گیمرها | کاملا رایگان برد تضمینی100%

ترفند استتار کردن در پابجی

این احمقانه بـه نظر میرسد، اما بوته ها در واقع یک گزینه مخفی کاری واقعا خوب ارائه میدهند. دریک بوته بنشینید و این احتمال وجوددارد کـه کسی مستقیماً از کنارش رد شود و بعد فکر کند.

 

کـه از کجا شلیک شده اسـت. بوته ها پوشش سختی ندارند، اما اگر کسی شـما را نبیند، هیچکس بـه شـما شلیک نخواهد کرد، و اگر کسی بـه شـما شلیک نکند، نخواهید مرد. اگر چه ممکن اسـت قبل از امتحان کردن لباس‌هاي‌ رنگارنگ ان را در بیاورید.

 

محدودیت ها در پایجی

با محدوده و خطوط دید مناسب، می توانید صدها متر را در PUBG ببینید، اما بسیار مهم اسـت کـه چمن درحدود 200 متر قابل مشاهده نیست. این بـه این معنی اسـت کـه اگر کسی تصمیم بـه دراز کشیدن داشته باشد، ممکن اسـت فکر کند کـه بـه خوبی پوشیده شده اسـت، اما هر شخصی کـه بیش از 200 متر دورتر باشد می‌تواند آن ها را بـه وضوح ببیند.

 

شـما همیشه بهتر اسـت برای پیدا کردن پوشش سخت مانند درخت یا دیوار «یا حتی قرار گرفتن دریک بوته» از تلاش برای دراز کشیدن روی چمن تا مراحل پایانی تلاش کنید. این همچنین بـه این معنی اسـت کـه ضربه زدن بـه عرشه دریک میدان زمانی کـه شلیک می شود ایده وحشتناکی اسـت. فقط بدوید تا فوراً بپوشید.

 

چگونه در پابجی بالای ۲۰ کیل بگیریم ؟

همه ی دوست دارند فردی باشند کـه 20 قتل را انجام دهد و پیروز را کنار بگذارد، اما احتمال این اتفاق بسیار کم اسـت. «مگر این کـه Shroud یا Dr Disrespect باشید، دو تا از بزرگ ترین استریمرهای PUBG کـه بـه نوعی موفق میشوند تعداد کشته‌هاي‌ بیشتری را دریک راند نسبت بـه اکثر افراد دریک شب بـه دست آورند.» بنابر این برای این کـه زنده بمانید، باید مبارزات خودرا انتخاب کنید.

45 ترفند بازی پابجی PUBG خوراک گیمرها | کاملا رایگان برد تضمینی100%

این بدان معنا نیست کـه شـما نباید در هیچ مبارزه اي شرکت کنید، بلکه فقط نبردهایی را انتخاب کنید کـه میدانید می توانید برنده شوید. اگر فردی را دیدید کـه یک زره AWM و کامل سطح سه در دست دارد، شاید انها را در دید واضح بـه دست نگیرید.

 

اما در حالی کـه 4 برابر واقعیت افزوده دارید، فردی را ببینید کـه فقط یک تفنگ ساچمهای دارد و باید کاملاً وی را بیرون بیاورید. برای محاسبه هر موقعیت رزمی یک ثانیه بیشتر وقت بگذارید و اگر سخت بـه نظر می‌رسد، شاید بـه سمت دیگری بدوید.

 

جمع بندی 

اگر بخواهیم یک نگاه کلی بـه پابجی داشته باشیم انقدر این بازی محبوب شده اسـت کـه خیلی ها علاقه مند بـه این بازی شدند و شـما میتوانید دراین بازی سود بسیار خوبی ببرید و همیشه برنده باشید مقاله ي بالا بسیار بـه ترفندهای مهم برد شـما و کیل هاي‌ بالای ۲۰ شماره کمک میکند. 

 

سوالات متداول 

 

پابجی را از کجا دانلود کنیم ؟

شـما میتوانید در گوگل پلی و اپ استور بازی پابجی موبایل را دانلود کنید. 

 

بازی پابجی چه سبکی دارد ؟ 

بـه سبک اکشن میباشد. 

 

بازی پابجی بهتره یا کال آف دیوتی؟

هر فردی در هر بازی سبک و انتخاب خاصی دارد اما کال آف قویتر اسـت. 

دیدگاهتان را بنویسید